In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Aktualności

obrazek

PAŹDZIERNIKOWA MSZA ŚW.

W drugą Niedzielę października odbyła się Msza Święta dla dzieci, rodziców i personelu naszego przedszkola. W miesiącu poświęconym Matce Bożej życzymy szczególnej Jej opieki dla wszystkich gromadzących się w naszej świątyni przed wizerunkiem Matki Bożej Miłosierdzia.

obrazek

JUBILEUSZ 25-LAT PROFESJI ZAKONNEJ :)

W sobotę 10 października 2020r. nasza wspólnota przeżywała 25-lecie ślubów ZAKONNYCH s. Joanny Jaszczuk. Uroczystej Mszy Świętej przewodniczył ks. Arcybiskup Władysław Ziółek z kapelanami naszego kościoła ks. Bartłomiejem i ks. Józefem.
W Eucharystii uczestniczyła rodzinna Jubilatki oraz znajomi przyjaciele i wierni naszego kościoła.
Po Liturgii były serdeczne życzenia i Jubileuszowy poczęstunek...
czytaj dalej»

obrazek

UROCZYSTOŚĆ ŚW. FRANCISZKA

W niedzielę 4.10.2020r. w uroczystość św. Franciszka z Asyżu, naszego Zakonodawcy Mszy Świętej konwentualnej przewodniczył ks. Arcybiskup Władysław Ziółek wraz z ks. Bartłomiejem i ks. Józefem.
Homilia wygłoszona przez ks. Arcybiskupa Władysława Ziółka była o biedaczynie z Asyżu. Na zakończenie homilii przytoczył słowa modlitwy Jana Pawła II do Świętego wspominanego w dniu dzisiejszym: „Świ...
czytaj dalej»

obrazek

NOWENNA DO ŚW. FRANCISZKA

Nasza siostrzana wspólnota bernardyńska :) rozpoczęła NOWENNĘ do naszego ukochanego Zakonodawcy św. Franciszka. Wszystkich ogarniamy modlitwą i życzymy WSZYSTKIM POKOJU I DOBRA.

obrazek

MSZA ŚW. NA ROZPOCZĘCIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO

W Niedzielę 20 września o godz. 11.30 została odprawiona Msza Święta rozpoczynająca rok przedszkolny dla dzieci, rodziców i personelu naszego przedszkola. Wszystkim życzymy światła Ducha Świętego, błogosławieństwa Bożego, opieki Maryi oraz potrzebnego WSZYSTKIM zdrowia :).

Informacji: 30
strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6]

archiwum wiadomości »

Klasztor Sióstr Bernardynek- prezentacja :)
Rok Życia Konsekrowanego