In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
___---~^^^^---___---^^^

Aktualności

1 marca 2023
obrazek

ŚRODA POPIELCOWA

Dnia 22 lutego w Środę Popielcową zgromadziliśmy się w klasztornym kościele na Msze świętej, podczas której modliliśmy się o dobre przygotowanie naszych serc do Świąt Wielkiej Nocy. Ksiądz Bartłomiej tłumaczył nam jak powstaje popiół do posypania głów i co oznacza ten gest posypania głów. Cieszymy się, że we Mszy św. uczestniczyło wielu rodziców oraz członków rodzin dzieci, a także absolwenci na... czytaj dalej»

1 marca 2023
obrazek

BAL KARNAWAŁOWY :)

W "ostatki" 21 lutego w Przedszkolu św. Franciszka z Asyżu w Łodzi odbył się bal przebierańców. Tego dnia wszystkie dzieci przyszły kolorowo przebrane. Przybyło mnóstwo księżniczek, rycerzy, innych bajkowych postaci oraz przedstawicieli ważnych zawodów takich jak policjanci, żołnierze, strażacy. Każda z grup miała swój czas zabawy przy muzyce, sesji zdjęciowych i swobodnej zabawy w role. Na zdjęc... czytaj dalej»

1 marca 2023
obrazek

WSPANIAŁE ZAJĘCIA :)

Dnia 20 lutego przybyli do naszego przedszkola funkcjonariusze Straży Miejskiej w Łodzi. Celem warsztatów było zapoznanie dzieci z zasadami bezpieczeństwa w domu, w sklepie, czy na placu zabaw. Poznaliśmy również i przećwiczyliśmy bezpieczne pozycje jakie należy przyjąć w sytuacji niebezpieczeństwa grożącego ze strony psa. Na koniec wspólnego spotkania bawiliśmy się w jazdę autami po drodze, oczyw... czytaj dalej»

1 marca 2023
obrazek

DZIEŃ BABCI I DZIADKA :)

We wtorek 14 lutego w Dzień św. Walentego świętowaliśmy w naszym przedszkolu dzień Babci i Dziadka. Dzieci z każdej z grup starały się jak najpiękniej zaśpiewać, zatańczyć i wyrecytować swoje wiersze dla ukochanych Babć i Dziadków. Spotkaniu towarzyszyła wielka radość wszystkich wnucząt ze świątecznego spotkania, które zakończyło się przygotowanym przez s. Martynę i panie kucharki pysznych poczęs... czytaj dalej»

1 marca 2023
obrazek

LUTOWA MSZA ŚW.

W niedzielę 12 lutego uczestniczyliśmy we Mszy świętej, podczas której ksiądz Bartłomiej czytał Ewangelię o przykazaniach. Tłumaczył nam, że dla każdego chrześcijanina przykazania są jak znaki, które wskazują bezpieczną drogę. Mówił także, iż Jezus chce być dla nas przewodnikiem na naszej drodze życia.
Po mszy świętej dzieci przeszły do przedszkola, a rodzice zostali na katechezie.

Informacji: 50
strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]

archiwum wiadomości »

Galeria

POCZĄTEK ROKU 2016/17

...

PIKNIK 2015 r.

...

Dzień Babci i Dziadka 2013 r.

...