OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

 

 OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

I Niedziela Adwentu –  29.11.2020r.

 1. Dzisiaj rozpoczyna się ADWENT. To czas modlitewnego przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Zapraszamy do udziału w przeżywaniu tych wielkich tajemnic. Zachęcamy do udziału w Roratach, które będą odprawiane o godz. 700.
 2. W środę 2 grudnia msza św. o godz. 1900 i spotkanie grupy Przyjaciele Oblubieńca w kościele.
 3. Punkt charytatywny czynny w środę od 1500, ale przy kancelarii.

W tym tygodniu przypada:

 • I-szy czwartek miesiąca – modlitwy o powołania na mszy św. o godz. 1800.
 • I-szy piątek miesiąca – msze św. o godz.700, 1730 i 1800. Spowiadamy rano na mszy św. i po południu od 1700. Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 1500 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja do godz. 1730 .  Wyjazd do chorych od godz. 800  ale po uzgodnieniu z zainteresowanymi.
 • I-sza sobota miesiąca
 1. Według najnowszych zaleceń epidemiologicznych w świątyni może przebywać jedna osoba na 15 m2. Tym samym w naszej świątyni w Mszy św., bądź w nabożeństwach może uczestniczyć do 80 osób. Prosimy jednocześnie o dezynfekcję rąk, nakładanie maseczek i zachowanie bezpiecznej odległości.
 2. Do końca listopada możemy wesprzeć Światowy Dzień Ubogich. Na stoliku pod chórem można jeszcze pobrać „Tytki Charytatywne”. Prosimy wypełnione torby z artykułami spożywczymi oraz chemicznymi przynosić do kościoła lub do kancelarii parafialnej. Będziemy przygotowywać wraz z Parafialnym Zespołem Caritas na bieżąco paczki dla potrzebujących.
 3. Bardzo serdecznie dziękujemy za modlitwy, wszelka pomoc i zainteresowanie w czasie choroby. Miejmy oczy i serce otwarte dla potrzebujących.
 4. Przyjmujemy na wypominki roczne, półroczne za naszych bliskich zmarłych.
 5. Prasa… ( Niedziela , Idziemy, Gość Niedzielny…i Przewodnik Katolicki) i darmowy Aspekt i Dobre Nowiny.

 

Total Page Visits: 919 - Today Page Visits: 3