Autor: Wydział Duszpasterstwa Archidiecezji Łódzkiej
Niedziela Chrystusa Króla - 26 XI 2023

Komunikaty Kurii Metropolitalnej Łódzkiej na niedzielę 26 listopada 2023 r.

1. Duszpasterstwo Pracowników Nauki zaprasza nauczycieli akademickich na spotkanie formacyjne, które odbędzie się w środę 29 listopada o godz. 19.00 w parafii św. Alberta Chmielowskiego w Łodzi. Po Mszy św. konferencja „Prawda i miłość w życiu społecznym w świetle encykliki Benedykta XVI Caritas in veritate”.
  2. Duszpasterstwo Kobiet AŁ zaprasza kobiety na adwentowe skupienie: „Obecność w samotności”, które odbędzie się w dniach 7-8 grudnia o godz. 18.00 w kościele Podwyższenia Świętego Krzyża w Łodzi (ul. Sienkiewicza 38). W programie: Msza św., adoracja Najświętszego Sakramentu, spotkanie w dialogu, którego tematem będzie osamotnienie i samotność kobiety na tle Zwiastowania Pańskiego.
  3. Zapraszamy na rekolekcje dla singli, zatytułowane „Wyczekani” (druga edycja). Będzie to okazja do zmierzenie się z samym sobą, poznania swojego miejsca w planie Boga i odkrycia wartości czekania na to, co cenne. Ważną częścią rekolekcji są warsztaty psychologiczne. Adresaci to osoby w wieku 25-38 lat. Zapraszamy na weekend 8-10 grudnia do Ogniska Miłości w Olszy. Informacje i kontakt przez konto „Wyczekani” na instagramie oraz przez adres mailowy [email protected].
  4. Siostry Antonianki zapraszają na spotkanie dla Mam w stanie błogosławionym, które odbędzie się w sobotę 9 grudnia o godz. 9.30 w Łodzi przy ul. Janosika 141. Spotkanie poprowadzi: ks. Arkadiusz Krzeszowiec, położna Anna Krawczyk oraz siostry.