Pieczęć kolegiaty

Rzymskokatolicka Parafia p.w. Św. Mikołaja Biskupa w Wolborzu

Aktualności Kamera • na żywo Ogłoszenia duszpasterskie Intencje Mszy Św. Zapowiedzi ślubne O parafii Kancelaria Porządek nabożeństw Cmentarz parafialny Kontakt

Pomoc dla Ukrainy

26 lutego 2022

Kochani dużo osób pyta jak możemy włączyć się w pomoc dla Ukrainy. Serdeczne Bóg zapłać za Wasze dobre i wrażliwe serca! Mamy 3 propozycje do których gorąco zachęcamy!

1. Decyzją księdza Arcybiskupa Grzegorza Rysia wszelkie ofiary zebrane na tacę w Środę Popielcową, będą przeznaczone właśnie na ten cel. Jednocześnie Ojciec święty Franciszek prosi, aby ten dzień był w tym roku dniem postu i modlitwy o pokój na Ukrainie.

2. Gorąco zachęcamy również do udziału w akcji organizowanej na terenie naszej parafii przez Panią Sołtys Martę Smejdę wraz z grupą ,,Widzialna Ręka" z Piotrkowa Trybunalskiego. Zbierane są wszelkie potrzebne artykuły, żywność, ubrania, koce, chemia, które możemy dostarczać do Pani Marty pod adres Reymonta 32 m.2. Bardzo dziękujemy za jej organizację!

3. Możemy indywidualnie dokonywać wpłat na rzecz Ukrainy na stronie www.caritas.pl

Nie ustawajmy również w modlitwach za nasze Siostry i Braci z Ukrainy!

Pomoc dla Ukrainy