In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

obrazek

IMIENINY I URODZINY NASZEGO KS. JÓZEFA
27 marca 2023

W tym roku świętowaliśmy jednocześnie imieniny i Jubileusz 70-lecia urodzin naszego ks. Józefa Jańca. W niedzielę, 19 marca cała nasza wspólnota kościelna na czele z Arcybiskupem Władysławem oraz ks. Bartłomiejem Rurarzem zgromadziła się licznie na Mszy świętej o godz.1000, by modlić się i dziękować za Jego osobę i wraz z nim za 70 lat życia obfitującego w łaski Boże, za całe świadectwo, jakie codziennie daje swoją pokorną postawą, za wierną posługę kapłańską, po prostu za żywą i owocną obecność wśród nas.
Wdzięczność tę wraz z życzeniami na dalsze lata służby wyraził na początku Mszy świętej ks. Arcybiskup, następnie dzieci przedszkolne oraz przedstawicielka wiernych gromadzących się w naszym Kościele, doktor Grażyna, dziękując szczególnie za przepowiadanie przez ks. Józefa słowa Bożego podczas codziennych Mszy świętych, za krótkie zdanie zwieńczające każdą Eucharystię „będące dla nas jak lampa świecąca u góry”. Jednocześnie zapewniła Drogiego Solenizanta o stałej modlitwie w jego intencji Rodziny Różańcowej i Margaretek.
Na koniec Ks. Józef podziękował serdecznie za ogrom doświadczanej życzliwości ze strony całej wspólnoty mówiąc z głębi serca krótko: DZIĘKUJĘ.


więcej wiadomości »

Przyjęcie do naszej wspólnoty relikwii męczenników bł. o. Michała i bł. o. Zbigniewa - 2023 r.
Rok Życia Konsekrowanego