In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

NOWENNA

MB

W kościele klasztornym Sióstr Bernardynek odprawiana jest w każdą środę o godz. 18.30 Nowenna do Matki Bożej Miłosierdzia, patronki kościoła. Z wiarą w przemożne wstawiennictwo Matki Bożej w Nowennie przedstawiamy Bogu za jej pośrednictwem prośby i dziękczynienia, które są odczytywane podczas Eucharystii bezpośrednio po nabożeństwie nowennowym. Do tej pory uczestnicy nowennowej liturgii zapisywali swoje intencje dziękczynne i błagalne na karkach i przynosili je do kościoła. Obecnie każdy, kto zabiega o potrzebne sobie łaski i za dary Boże pragnie dziękować może to uczynić także za pomocą Internetu przy pomocy załączonego obok formularza.

Zapraszamy do nowennowej modlitwy!

wpisz intencję:

(jeśli chcesz, podaj swoje imię)

Osoby, które pragnęłyby złożyć ofiarę pieniężną na potrzeby klasztoru i kościoła
mogą wpłacić na poniższe konto.
Klasztor Sióstr Bernardynek
ul. Rudzka 55/57

Numer konta bankowego: 06 1240 1545 1111 0000 1167 1644

Za wszelkie poruszenia serca, gorąco dziękujemy.
Każdego dnia modlimy się za naszych ofiarodawców i dobroczyńców.
Bóg zapłać!

Przyjęcie do naszej wspólnoty relikwii męczenników bł. o. Michała i bł. o. Zbigniewa - 2023 r.

Rok Życia Konsekrowanego