In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Aktualności

obrazek

Złoty puchar naszych ministrantów

W niedzielę 2 lipca podczas Mszy świętej o godzinie 10.00 cała nasza wspólnota kościelna przeżywała wielką radość z naszych ministrantów, mistrzów Polski – jak się wyraził Ks. Józef Janiec – i ze złotego pucharu zdobytego przez nich na mistrzostwach ogólnopolskich w piłce halowej dla ministrantów w Gnieźnie.
Wspólnota powitała ich gromkimi oklaskami. Ministranci przygotowali oprawę l...
czytaj dalej»

obrazek

ŚLUB MONIKI :)

1 lipca kolejna absolwentka naszego przedszkola, Monika, wzięła ślub w naszej świątyni w czasie Mszy św. o godz. 16.00. Cieszymy się, że wybrała to miejsce, by wraz z Patrykiem ślubować sobie wzajemnie miłość do końca życia. Życzymy Wam Drodzy Młodzi Małżonkowie, by Wasza miłość ciągle wzrastała, by nie ulękła się żadnych trudów i ofiar, lecz czerpała siłę ze źródła, którym jest Miłość Boga. Niech... czytaj dalej»

obrazek

ŚLUB PANI ANI :)

W piątek 30 czerwca, w naszym Kościele Matki Bożej Miłosierdzia, podczas Mszy Świętej o godz. 17.00, zawarli sakramentalny związek małżeński Anna i Mateusz. Dzielimy się tą i dla nas Wielką radością, gdyż Ania jest absolwentką, a obecnie logopedą naszego przedszkola. Młodej parze życzymy, by ich miłość nieustannie się pogłębiała i nigdy nie ustała, by byli Rodziną Bogiem silną i mogli się cieszyć ... czytaj dalej»

obrazek

Świętowanie Imienin, urodzin i 65 rocz. święceń kapłańskich ks. abp. Władysława

W ostatnią niedzielę czerwca cała nasza wspólnota kościelna zgromadzona na Mszy św. o godzinie 10.00 dziękowała Bogu i modliła się za ks. Arcybiskupa Władysława z okazji Jego Imienin, 88- rocznicy urodzin i zbliżającej się 65 rocznicy święceń kapłańskich. W gronie ministrantów było wielu byłych ministrantów z czasów, kiedy kapelanem na Rudzie był ks. Władysław. Wśród wiernych można było zobaczyć ... czytaj dalej»

obrazek

Święto Eucharystii w naszym Kościele Matki Bożej Miłosierdzia

W łączności z całym Kościołem Łódzkim przeżywającym w dniu 10 czerwca Święto Eucharystii, upamiętniające obecność Papieża Polaka na łódzkiej ziemi 13 czerwca 1987r., w naszej Świątyni odbywała się nieustanna modlitwa przed Najświętszym Sakramentem wystawionym na ołtarzu od Mszy świętej z godziny 6.30 do 18.30, tj. do Mszy wieczornej wraz z nabożeństwem czerwcowym do Najświętszego Serca Pana Jezusa... czytaj dalej»

Informacji: 44
strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]

archiwum wiadomości »

Przyjęcie do naszej wspólnoty relikwii męczenników bł. o. Michała i bł. o. Zbigniewa - 2023 r.
Rok Życia Konsekrowanego