In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Aktualności

obrazek

Doroczne rekolekcje zakonne w naszym Klasztorze

Jak to było wcześniej zapowiadane odbyły się w dniach od 16 do 21 stycznia pod przewodnictwem O. Zbigniewa Bruzi, redemptorysty z Tuchowa.
Codzienne adoracje Najświętszego Sakramentu trwające od Mszy św. z godz. 19.00 do godz. 21.00 były pięknym duchowym umocnieniem. W niczym niezmąconej ciszy i skupieniu trwałyśmy z O. Zbigniewem przed Panem, pogłębiając z Nim więź. Cieszyłyśmy się ogromnie z w...
czytaj dalej»

obrazek

6 stycznia – UROCZYSTOŚĆ TRZECH KRÓLI

Uroczystość Trzech Króli stanowi przedłużenie Świąt Bożego Narodzenia – Jezus objawił się całemu światu jako Jedyny Pan i Zbawiciel – wyjaśnił Arcybiskup Władysław Ziółek na wstępie Mszy św. o godz. 10.00. W czasie homilii kontynuował: Reprezentanci wszystkich narodów pozwolili się prowadzić gwieździe i odnaleźli Chrystusa, który jest światłością. Złożyli Mu pokłon i powrócili inną dro... czytaj dalej»

obrazek

NOWY ROK 2023 :)

31 grudnia 2022r. od godziny 23.00 nasza wspólnota zakonna żegnała Stary Rok adorując Jezusa Eucharystycznego obecnego w tabernakulum naszej Świątyni. Z ufnością i wdzięcznością zawierzyłyśmy Bożemu Miłosierdziu wszystko, co było treścią naszego życia w tym odchodzącym roku, powierzając jednocześnie naszą przyszłość i przyszłość Kościoła i świata.
Na różańcu modliłyśmy się o szczęśliwość wieczną ...
czytaj dalej»

obrazek

DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

W II dniu Świąt, w święto św. Szczepana, pierwszego męczennika ks. Arcybiskup skonfrontował radosne Chwała na wysokości Bogu „będą was prześladować z Mego powodu”. Mamy sobie uświadomić, po co Chrystus przyszedł na świat – aby nas zbawić. Tajemnicę wcielenia trzeba rozważać łącznie z tajemnica odkupienia. Nie możemy zatrzymywać się na szopce betlejemskiej, trzeba ożywić i pogłęb... czytaj dalej»

obrazek

RADOSNE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA

Podczas Mszy św. o godz.10.00 Abp Władysław nawiązał do słów Jana Pawła II
„Bez Chrystusa człowiek nie może zrozumieć do końca samego siebie, ani kim jest, ani jaka jest jego godność, ani jakie jest jego ostateczne przeznaczenie.” Chrystus jest kluczem do zrozumienia tej wielkiej podstawowej rzeczywistości jaką jest człowiek. To dzięki wcieleniu Syna Bożego, każdy człowiek od momentu ...
czytaj dalej»

Informacji: 44
strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]

archiwum wiadomości »

Przyjęcie do naszej wspólnoty relikwii męczenników bł. o. Michała i bł. o. Zbigniewa - 2023 r.
Rok Życia Konsekrowanego