
|
Ślubowanie dozgonnej miłości
dodano: 2025-07-01 |
| Kolejny Absolwent naszego przedszkola Maksymilian wraz ze swoją wybranką Martą wybrali naszą Świątyni, by tutaj zawrzeć Sakrament Małżeństwa. Uroczystość miała miejsce w dniu 28 czerwca. Ks. Józef, sprawujący Eucharystię, w homilii ukazał piękno prawdziwej miłości pochodzącej od Boga, miłości ewangelicznej, która polega na ofierze z siebie, by obdarowywać dobrem współmałżonka zapominając o sobie. Zaznaczył, że nie jest to łatwa miłość, ale tylko taka przetrwa wszystko i zwycięży, bo jest z Boga. Życzymy Młodej Parze, by obdarzali się taką miłością i nie ustawali w ciągłym jej doskonaleniu, ale by przy tym pamiętali, że nie jest to możliwe bez pomocy Bożej. Życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień wspólnej drogi życia. | ![]() |